Tronditet bota e futbollit, Iker Casillas pëson infarkt

E gjithë bota e futbollit është e shqetësuar për Iker Casillas. Portieri spanjoll u dërgua me urgjencë drejt spitalit për një problem në zemër që iu shfaq gjatë stërvitjes me shokët e skuadrës.

Sipas mjekëve Casillas ka pësuar atak kardiak por pas ndërhyrjes gjendja e tij është stabilizuar dhe portieri ndodhet jashtë rrezikut për jetën

LEXO DHE :  Tenderi i rruges/ Kompania e skualifikuar kallëzon drejtoren e ARRSH

37-vjeçari Casillas luan te Porto që nga viti 2015 dhe sapo ka rinovuar kontratën e tij për një tjetër sezon./ E.K.- Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.