Tmerr në Shkodër, 2-vjeçari ndërron jetë pasi ra nga kati i 6-të i pallatit

Qyteti i Shkodrës është tronditur nga një ngjarje e rëndë që ka ndodhur mesditën e sotme kur një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë nga kati i gjatë i një pallati dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Fëmija është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës por nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra.

LEXO DHE :  Kursi i këmbimit valutor, 29 shkurt 2020

Ngjarja ka ndodhur pranë urës Dervishbeg, ndërkohë nuk dihen shkaqet e rënies së foshnjës nga një lartësi aq e madhe.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë. /e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.