Tiranë/ Gjendet një 75-vjeçar i pajetë, në trotuar

Mëngjesin e sotëm në një trotuar në zonën e Brrylit është gjetur trupi i pajetë i një të moshuari.

Sipas policisë, nga këqyrjet paraprake dyshohet se shtetasi S.B., 75-vjeç ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi nuk i janë konstatuar shenja dhune, apo dëmtime nga faktorë të tjerë.

LEXO DHE :  Mbyllet për herë të dytë klubi i famshëm në Tiranë

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.