Të shtëna me armë, dy të vdekur dhe disa të plagosur në Gjermani

Dy persona u vranë dhe disa u plagosën nga të shtënat në Gjermaninë Lindore. Ngjarja ndodhi në qytetin e Halles. Policia shkroi në Twitter se të dyshuarit u arratisën nga vendngjarja me një automjet.

LEXO DHE :  Maqedonia pritet të anëtarësohet në NATO, Kroacia gati për Shengen

“Ne po hetojmë dhe u kërkojmë njerëzve të qëndrojnë në shtëpitë e tyre.”,- shkruan policia./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.