Tani nuk ka më dyshime, Eni Koçi e lidhur me Genc Prelvukaj

Prej disa kohësh në mediat rozë qarkullojnë zërat për një lidhje mes këngëtares Eni Koçi me këngëtarin nga Kosova Genc Prelvukaj. Por tashmë duket se nuk ka më dyshime, pasi dy artistët janë në një lidhje. Edhe pse ata vetë ende nuk e kanë konfirmuar, ‘Kosovarja’ ka arritur të sigurojë disa foto të Eni Kocit dhe Genc Prelvukaj të kapur për dore duke hyrë në një ndërtesë.

LEXO DHE :  Amarda Toska, dedikim për Ermal Mamaqin: Sot është dita jote

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.