Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Tani nuk ka më dyshime, Eni Koçi e lidhur me Genc Prelvukaj

Tani nuk ka më dyshime, Eni Koçi e lidhur me Genc Prelvukaj

Prej disa kohësh në mediat rozë qarkullojnë zërat për një lidhje mes këngëtares Eni Koçi me këngëtarin nga Kosova Genc Prelvukaj. Por tashmë duket se nuk ka më dyshime, pasi dy artistët janë në një lidhje. Edhe pse ata vetë ende nuk e kanë konfirmuar, ‘Kosovarja’ ka arritur të sigurojë disa foto të Eni Kocit dhe Genc Prelvukaj të kapur për dore duke hyrë në një ndërtesë.