Taksisti tenton të rrëmbejë një të mitur në Elbasan

Është arrestuar mbrëmjen e sotme Sami Meta, 55-vjeç, me profesion taksist në Elbasan.

Mësohet se taksisti është shoqëruar, pasi dyshohet se tentoi të rrëmbejë një fëmijë.

ësohet se ka qenë gjyshja ajo e cila ka thërritur policinë, pasi pa taksistin që i ofroi para fëmijës./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Për Nobel-in, Handke-n, Kadarenë, dhe të tjerët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.