Supersifdat e ditës së dytë të Ligës së Kampionëve, ja formacionet!

Pas ndeshjeve të së martës, ku talentet e rinj të Ajaksit i kanë surprizuar të gjithë futbolldashësit, ditën e sotme priten të tjera supersfida.

Këtë të mërkure për kualifikim në gjysëmfinalet e Ligës së Kampioneve luan Livepuli kundër Portos dhe Totenhami me Mançester Sitin.

LEXO DHE :  I dënuar në Itali/ Valdrin Pjetri jep shenjat e gishtave në policinë e Shkodrës

Ndiqini formacionet në galerinë më poshtë./D.B/Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.