Supersfida Partizani-kukësi, barazohet rezultati në pjesën e dytë

Partizani ka barazuar në fillimin e pjesës së dytë në ndeshjen me Kukësin.

Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 1:0 në favor të kuksianeve.

Ndeshja Partizani-Kukësi është e vlefshme për superligën e vendit.

Partizani: Hoxha, Fejzullahu, Malota, Atanda, Trashi, Batha, Ramadani (46′ Mazrekaj), Vila, Cetkoviç, Torasa, Ekuban.

LEXO DHE :   Presidenti  Meta, edhe me Bardhok Bibën, edhe me vrasësit e tij: Keqardhje për të tërë!

Trajner: Sulejman Starova

Kukësi: Koliçi, Hallaçi, Alla, Shameti, Imami, Dvornekoviç (65′ Kale), Musolli, Lena, Karioka, Emini, Pejiç.

Trajner: Ernest Gjoka

KV: Alla, Shameti / Vila, Torasa, Malota

Gjyqtar: Matej Jug (Slloveni)

dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.