Grabitet stilistja e preferuar e Kate Middleton

Një nga dizajneret e preferuara të Kate Middleton, Amanda Wakeley, është plaçkitur.

Wakeley, stilistja britanike e cila është e njohur për veshjet e saj, raportohet se u grabit mëngjesin e sotëm, në Kensington, West London nga disa hajdutë që lëviznin me biçikletë. Hajdutët i kanë vjedhur orën dizajneres dhe më pas e kanë kërcënuar.

LEXO DHE :  Letër psikologes/ Djali im 6 vjeç, ka turp të flasë!

Stilistja u shpreh se ishte tronditur nga ngjarja, por është e gatshme të ndihmojë në kapjen e hajdutëve./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.