Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

 Spikerja e njohur e lajmeve: Të ftuarit pas intervistës më kanë ngacmuar

 Spikerja e njohur e lajmeve: Të ftuarit pas intervistës më

Anjola Hamzaj tashmë spikere në TvKlan, ka qenë e ftuar sot në emisionin Soiree. E bukur dhe mjaft simpatike, me sy blu, Hamzaj është shprehur se jo në pak raste është ngacmuar nga të ftuarit.

"Sa nga të ftuarit e tu në studion e lajmeve të kanë ngacmuar, të kanë kërkuar numrin e telefonit pasi kanë mbaruar intervistën?", e ka pyetur Jonida Shehu.

"Shumë. Të ngacomojnë, nuk të gënjej, por shohin edhe se si sillesh gjatë intervistës", është shprehur spikerja./L.F-dritare.net