Spikerja e njohur e lajmeve: Të ftuarit pas intervistës më kanë ngacmuar

Anjola Hamzaj tashmë spikere në TvKlan, ka qenë e ftuar sot në emisionin Soiree. E bukur dhe mjaft simpatike, me sy blu, Hamzaj është shprehur se jo në pak raste është ngacmuar nga të ftuarit.

“Sa nga të ftuarit e tu në studion e lajmeve të kanë ngacmuar, të kanë kërkuar numrin e telefonit pasi kanë mbaruar intervistën?”, e ka pyetur Jonida Shehu.

LEXO DHE :  Derbi Partizani-Tirana në Air Albania/Ja sa kushtojnë biletat!

“Shumë. Të ngacomojnë, nuk të gënjej, por shohin edhe se si sillesh gjatë intervistës”, është shprehur spikerja./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.