Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Si të kombinoheni me stil, edhe në dimër, sipas Chiara Ferragnit!

Si të kombinoheni me stil, edhe në dimër, sipas Chiara Ferragnit!
Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni, numëron miliona ndjekës në Instagram dhe është një model frymëzimi për të gjitha vajzat që duan të vishen bukur dhe duan t’i përkasin botës së modës.

Sot dritare.net, ju ka sjellë disa veshje të saj dimërore, me xhupa, pallto, triko e çizme, që jo vetëm do ju mbajnë ngrohtë, por do ju bëjnë të dukeni me stil. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net