Si do të jetë moti sot, e martë 5 nëntor 2019!

Vendi ynë përgjatë paradites do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, por pritet që në mesditë dhe në vijim vranësirat të zhvendosen në zonat malore dhe veriperëndimore, duke rrezikuar rrebeshe shiu të karakterit lokal. Pjesa tjetër e vendit do të mbetet nën ndikimin e vranësirave kalimtare.

LEXO DHE :  Interes i jashtëzakonshëm/ Ja sa lekë ka fituar FSHF nga biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë, duke luhatur nga 4 gradë celsius deri në 22 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.