Si do të jetë moti sot, 11 shtator 2019!

Vendi ynë do të karakterizohet me kushte atmosferike të paqëndrueshme, të cilat më të theksuara janë në zonat qendrore, lindore dhe pjesërisht jugore, ku pritet të ketë dhe rrebeshe shiu. Parashikohet që të njëjtat kushte atmosferike të mbeten prezente deri në orët e vona të mbrëmjes, ku pritet përmirësim gradual i motit.

LEXO DHE :  Thirrja e Metës për protestë, vjen mbështetja e parë nga kuvendi!

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes, por mbeten të pandryshueshme në mesditë, duke luhatur nga 11 gradë celsius deri në 33 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.