Tërmeti shkund vendin

 

Tërmeti I fuqishëm ka shkundur Shqipërinë

LEXO DHE :  Vriten vëlla e motër në Mirditë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.