Sherr me thika në Elbasan, një i plagosur

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 20-vjeçar.

Mësohet se konflikti ka nisur për motive të dobëta, ndërsa i plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

LEXO DHE :  Çështja e Agim Kajmakut do të kalojë për gjykim

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen  e rrethanave të ngjarjes, idetifikinin dhe kapjen e autorit./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.