Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shën Valentini, Rama: Dashuria është frut që e ka kohën në çdo stinë

Shën Valentini, Rama: Dashuria është frut që e ka kohën

Sot është Shën Valentini, dita ndërkombëtare e dashurisë. Ndërsa Presidenti Meta zgjodhi ta uronte duke ndarë një foto me Monika Kryemadhin, Rama ka zgjedhur të ndajë një shprehje të shenjtë nga Nënë Tereza.

"Dashuria është frut që e ka kohën në çdo stinë dhe mund ta mbledhë çdo dorë", thuhet në shprehjen e publikuar nga Rama./E.B-dritare.net

https://www.facebook.com/edirama.al/photos/a.10151850199621523/10157435064211523/?type=3&theater