Shën Valentini, Rama: Dashuria është frut që e ka kohën në çdo stinë

Sot është Shën Valentini, dita ndërkombëtare e dashurisë. Ndërsa Presidenti Meta zgjodhi ta uronte duke ndarë një foto me Monika Kryemadhin, Rama ka zgjedhur të ndajë një shprehje të shenjtë nga Nënë Tereza.

LEXO DHE :  Coronavirusi si thirrje për zgjim

“Dashuria është frut që e ka kohën në çdo stinë dhe mund ta mbledhë çdo dorë”, thuhet në shprehjen e publikuar nga Rama./E.B-dritare.net

FJALË TË SHENJTA🕌🤲🏻⛪🙏

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 13. Februar 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.