Meta uron Shën Valentinin, në lëndinë, me Kryemadhin

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar qytetarët shqiptarë për Shën Valentin, me një foto me bashkëshorten e tij, Monika Krymadhin.

Fotoja në lëndinë që ka ndarë presidenti Meta është realizuar vitin e kaluar në Prevallë.

Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve !

Gepostet von Ilir Meta am Donnerstag, 13. Februar 2020

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”, shkruan Meta./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kryemadhi: Rama, koka e krimit. Ndërkombëtarët mbyllin sytë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.