Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Sfida më e re në  instagram nuk është aq e lehtë sa duket!

Sfida më e re në  instagram nuk është aq e lehtë

Prej kohësh, edhe në rrjetet sociale hapen sfida të ndryshme. Sigurisht, bëhet fjalë për sfida të lezetshme, jo nëse mundesh të lexosh 300 faqe libri në ditë. Sfida e fundit, është vërtet e këndshme, dhe bëhet fjalë për një koreografi, vetëm me këmbë. Por ta patur më të thjeshtë, na e sjell me një video Bora dhe Romeo.

View this post on Instagram

#mondaymorningmotivation with @romeoveshaj Ps: video dhe koreografia nga @donaldveshaj

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Në dukje, ngjan një koreografi, shumë e thjeshtë, por në praktikë, na besoni që nuk është aq kollaj. Duhen disa orë, për ta mësuar pa gabime, ashtu sikurse Bora dhe Romeo./L.F-dritare.net