Sfida më e re në  instagram nuk është aq e lehtë sa duket!

Prej kohësh, edhe në rrjetet sociale hapen sfida të ndryshme. Sigurisht, bëhet fjalë për sfida të lezetshme, jo nëse mundesh të lexosh 300 faqe libri në ditë. Sfida e fundit, është vërtet e këndshme, dhe bëhet fjalë për një koreografi, vetëm me këmbë. Por ta patur më të thjeshtë, na e sjell me një video Bora dhe Romeo.

 

 

View this post on Instagram

 

#mondaymorningmotivation with @romeoveshaj Ps: video dhe koreografia nga @donaldveshaj

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Në dukje, ngjan një koreografi, shumë e thjeshtë, por në praktikë, na besoni që nuk është aq kollaj. Duhen disa orë, për ta mësuar pa gabime, ashtu sikurse Bora dhe Romeo./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Princ Harry mbërrin në Kanada, nis kapitullin e ri të jetës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.