Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Sara Hoxha sapo na zbuloi talentin e djalit të saj 3-vjeçar!

Sara Hoxha sapo na zbuloi talentin e djalit të saj 3-vjeçar!

Sara Hoxha, para rreth tre javësh është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë një tjetër djalë të cilën e ka pagëzuar me emrin e veçantë Roman. Tashmë ajo i është dedikuar dy fëmijëve të saj, dhe ditët po i kalon duke u kujdesur për to.

Sot ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram një video kaq të ëmbël. Djali i saj i parë London, 3-vjeç mesa duket paska talent në muzikë.

Ai këndon këngën e Sam Smith, "La la la", njëkohësisht i bie pianos së tij të vogël./L.F-dritare.net