Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rudina Magjistari poston foton duke u argëtuar me burrin

Rudina Magjistari poston foton duke u argëtuar me burrin

Moderatorja Rudina Magjistari është munduar gjithmonë të jetë e rezervuar kur bie fjala te publikimi i  fotove familjare. Por këtë moment të veçantë, moderatorja nuk hezitoi ta shpërndajë me ndjekësit në Instagram. Rudina ka postuar një foto ku shfaqet me burrin e saj, të dy duke u argëtuar. Në anë të fotos moderatorja shkruan: "Duke u argëtuar me burrin tim dhe zemrën  time të vogël, të kuqe." Moderatorja  ka marrë dhe shumë komplimenta nga ndjekësit e saj./K.C/dritare.net