Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti ditët në vijim!

Gjatë kësaj jave në vend parashikohet ndryshueshmëri e motit sipas stinës në të cilën ndodhemi. Reshjet do të jenë të përkohshme.
Temperaturat do të qëndrojnë konstante deri në mesjavë, por gradualisht të enjten e të premten si rezultat i hyrjes së masave të ngrohta jugore, parashikohet të pësojnë rritje./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  I thur lavde kujtdo që nuk largohet nga ky vend!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.