Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti ditët në vijim!

Gjatë kësaj jave në vend parashikohet ndryshueshmëri e motit sipas stinës në të cilën ndodhemi. Reshjet do të jenë të përkohshme.
Temperaturat do të qëndrojnë konstante deri në mesjavë, por gradualisht të enjten e të premten si rezultat i hyrjes së masave të ngrohta jugore, parashikohet të pësojnë rritje./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Debati për zgjerimin, Tusk: Gabim që Shqipërisë dhe Maqedonisë nuk iu çelën negociatat

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.