Rrebeshet dhe stuhitë pushtojnë vendin, ja si do të jetë moti këtë javë!

Pas ditëve me diell, shiu u rikthye sërish në vendin tonë. Moti i keq do të na shoqërojë gjatë gjithë javës, ku të martën dhe të enjten do të ketë rrebeshe shiu dhe stuhi, kryesisht në zonat bregdetare. Ndërsa të mërkurën dhe të premten, moti sjell përmirësime, reshjet nuk do të jenë në rang territori, por lokale.

LEXO DHE :  Rama: Aplikoni për t'u pajisur me kartën e studentit!

Temperaturat do të pësojnë rënie, duke luhatur 9 deri në 29 gradë celsius./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.