Roshi i papërmbajtshëm, Cikalleshi shënon për Shqipërinë

Në “Elbasan Arena” po luhet takimi kualifikues i grupit H të Euro 2020 mes Shqipërisë dhe Moldavisë.

Kuqezinjtë kërkojnë që të harrojnë sa më shpejt humbjen 1-0 në transfertën e Islandës, teksa përballë do të gjejnë Moldavinë, që mori një fitore komode ndaj Andorrës.

LEXO DHE :  Policia bllokon lokalin e Kokëdhimës që terrorizoi turistët spanjollë, mund të shembet

Dy kombëtaret gjenden në pozicionet 4 dhe 5 në kuotën e 3 pikëve dhe një fitore e mundshme do i jepte kredite të mjaftueshme për të vijuar ëndrrën që të dërgon në Europianin e vitit 2020. / I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.