Rita Ora ka një arsye përse gjithmonë zgjedh veshje transparente!

Gjatë një koncerti mbrëmjen e djeshme në Royal Windsor Racecourse, në Anfli , Rira Ora kishte përzgjedhur një veshje stil e tëra në ngjyrën e zezë. Me një fustan shumë të shkurtër, dantellë  ku dalloheshin të brendshmet e saj, por edhe trupi shumë në formë.

Këto janë më së shumti veshjet që pëlqen Rita, të shkurta ku ekspozohen mjaft edhe linjat e saj. Ajo nuk nguron aspak të thotë se ky lloj stili sipas saj e tregon atë më femër dhe sensuale.

LEXO DHE :  Sipas shenjës astrologjike, ja cili personazh i Friends jeni

“Unë e shikoj veshjen si një art. Dua të ndjehem seksi ndaj vishem kështu. Më pëlqen te kem ndikim, dhe dua gjithmonë të jem e kuruar sa herë që dal në publik” është shprehur këngëtarja me origjinë shqiptare.

Përveç veshjes, Rita, ka një zë potent dhe shumë të veçantë, ndaj është konsideruar si një ndër këngëtare më të pëlqyera në botë./L.F-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.