Reshjet e dendura, përmbyten 3 shkolla në Tiranë

Si pasojë e shirave të dendur, në Tiranë janë përmbytur tre shkolla. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Arsimit, Besa Shanini, e cila njofton se katet e para të shkollës 9-vjeçare “Sabaudin Gabrani”, shkollës 9-vjeçare “Yzberisht” dhe shkollës 9-vjeçare Lalm, janë përmbytur. Janë marrë masa për normalizimin e situatës, ndërsa mësimi është anuluar për sot në këto tre shkolla./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Shiko si reagojnë fëmijët e Julka Gramos, kur i tremb babai i tyre!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.