Reagimi i foshnjës pasi u zgjua nga koma, do t’ju bëjë të lotoni!

Një foshnje 14-javëshe ra në koma për 5 ditë, për shkak të një ataku kardiak. Për prindërit e Michael, Emma dhe Stuart Labuschagne, ishin ditët më të vështira të jetës. Por pas këtyre ditëve të tmerrshme, momenti i zgjimit ishte çasti më i bukur për ta.

Mbi të gjitha edhe për shkak të reagimit të bebes, i cili dukej kaq i lumtur që ishte rikthyer në jetë. Tashmë atë  e pret një tjetër sfidë. Ai është diagnostikuar me një tumor të rrallë, dhe në prill të vitit të ardhshëm, do t’i nënshtrohet një operimi jo fort të lehtë. Prindërit e publikuan foton e të birit të tyre, për ta ndarë gëzimin me të gjithë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Kryemadhi: Ja si e përjetova tërmetin e 26 nëntorit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.