Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama nxjerrr videon nga punimet në rrugës Agim-Babunjë, në Divjakë

Rama nxjerrr videon nga punimet në rrugës Agim-Babunjë, në

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, ka ndarë në profilin e tij Facebook, një video nga punimet në  rrugën Agim-Babunjë.

Rama shprehet se kjo rrugë do të sigurojë akses më të shpejtë në tregun e Divjakës dhe për banorët e fermerët e zonës.

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këto pamje nga puna për ndërtimin e rrugës Agim – Babunjë që siguron akses më të shpejtë në tregun e Divjakës për banorët dhe fermerët e zonave bujqësore në Fier e Lushnje , ju uroj një ditë të mbarë???”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

Videon mund ta shikoni këtu