Rama nxjerrr videon nga punimet në rrugës Agim-Babunjë, në Divjakë

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, ka ndarë në profilin e tij Facebook, një video nga punimet në  rrugën Agim-Babunjë.

Rama shprehet se kjo rrugë do të sigurojë akses më të shpejtë në tregun e Divjakës dhe për banorët e fermerët e zonës.

“MIRËMËNGJES 😀

dhe me këto pamje nga puna për ndërtimin e rrugës Agim – Babunjë që siguron akses më të shpejtë në tregun e Divjakës për banorët dhe fermerët e zonave bujqësore në Fier e Lushnje , ju uroj një ditë të mbarë🌻🌾🌳”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Ndërhyrjet koronare falas, pranë qendrës së vendbanimit!

Videon mund ta shikoni këtu

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.