Rama nis ditën me Aristotelin: Ka vetëm një mënyrë për të mos u kritikuar

Ashtu si çdo mëngjes, kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në Facebook, një shprehje frymëzuese. Rama e ka nisur ditën sot me shprehjen e Aristotelit.

“Ka vetëm një mënyrë për të mos u kritikuar. Mos thuaj asgjë, mos bëj asgjë, mos ji asgjë.”/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kandidati për president në SHBA thirrje Rusisë: Qëndroni larg zgjedhjeve!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.