Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Mirëmëngjes, me pamjet spektakolare të Divjakës!

Rama: Mirëmëngjes, me pamjet spektakolare të Divjakës!

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm ka publikuar në Facebook, një video të Pakut Kombëtar të Divjakës, i cili është kthyer një atraksion turistik për vizitorët.

"MIRËMËNGJES ?

dhe me këto pamje nga rilindja spektakolare e Parkut Kombëtar të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë #SmileAlbania? #ShqipëriaTuristikeQëDuam??", shkruan Rama./E.B-dritare.net

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/425313821464645/