Rama: Mirëmëngjes, me pamjet spektakolare të Divjakës!

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm ka publikuar në Facebook, një video të Pakut Kombëtar të Divjakës, i cili është kthyer një atraksion turistik për vizitorët.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga rilindja spektakolare e Parkut Kombëtar të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë #SmileAlbania😀 #ShqipëriaTuristikeQëDuam🇦🇱”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga rilindja spektakolare e Parkut Kombëtar të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë 😊#SmileAlbania😀#ShqipëriaTuristikeQëDuam🇦🇱

Gepostet von Edi Rama am Montag, 11. November 2019

LEXO DHE :  Kurti paralajmëron zgjedhje nëse nuk ka marrëveshje me LDK

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.