Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama mbledh sot qeverinë, në Golem. Ja pse!

Rama mbledh sot qeverinë, në Golem. Ja pse!

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e kësaj të hëne, në orën 09:00, do të mbledhë qeverinë në Golem.

Mësohet se shefi i qeverisë do të bëjë një analizë për secilën ministri, për 6 mujorin e dytë të këtij vitit  si dhe do të bëhet një analizë për pasoje e tërmetit të 26 nëntorit, që la pas 51 të vdekur, qindra të lënduar dhe mijëra qytetarë të pastrehë./E.B-dritare.net