Rama jep lajmin e rëndësishëm për drejtuesit e automjeteve!

Ndodh shpesh që kur blini makina të përdorura jashtë, mashtroheni nga shitësit për numrin e kilometrave, cilësinë e makinës apo për numrin e aksidenteve që ka pësuar.

Përmes një postimi në Facebook, Rama ka postuar një video ku shpjegohet se, nëse dëshironi të blini një makinë nga importi, dhe nuk keni të dhëna mbi të, tani është e mundur përmes www.dpshtrr.gov.al. Mund të klikoni online dhe të kontrolloni të dhëna me shasi/targë. /E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë informacion me rëndësi për drejtuesit e automjeteve, ju uroj një ditë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 10. September 2019

LEXO DHE :  2 marsi/ Presidenca: Është manifestim, flamujt kuqezi dhe mimozat janë të mirëpritura!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.