Na ndiqni edhe në

Arkiv

Rama firmos urdhrin për shtyrjen e kësteve të kredive: Kini besim dhe durim, ju dua!

Rama firmos urdhrin për shtyrjen e kësteve të kredive: Kini besim
Kryeministri, Edi Rama ka firmosur urdhrin për shtyrjen e kësteve të kredive deri më 31 maj.

 “? U THA U BË!

? SAPO E FIRMOSA PO JU’A ÇOJ PËRPARA SE SA TË PROTOKOLLOHET PAS PAK MINUTASH, TË GJITHË ATYRE QË KANË NJË BIZNES DHE JANË NË HALL ME BANKAT PËR SHKAK TË LUFTËS?

? JU LUTEM TË GJITHËVE MIQ, KINI BESIM DHE BËNI DURIM?

I LO❤️E YOU??”,- shkruan Rama./K.C/dritare.net