Rama-Bashës: Refuzimi i tryezës së përbashkët, gabim i madh

Kryeministri Rama, ka vijuar thirrjet për kreun demokrat Lulzim Basha, për t´u ulur në një tryezë të përbashkët. Sot me anë të një postimi në rrejtet sociale, Rama, tha se një pjesë e sugjerimeve të PD-së, përkojnë edhe me propozimet e qeverisë. Ndaj iu drejtua Bashës, se  refuzimi i tryezës së përbashkët është gabim i madh.

LEXO DHE :  Tragjike/ Bashkë me basketbollistin humb jetën edhe vajza e tij

@lulzimbasha_al

një pjesë e sugjerimeve të publikuara lidhur me bizneset e dëmtuara në Durrës, përkojnë me propozimet e hartuara nga kryetari i Komitetit Kombëtar të Rindërtimit & Ministrja e Financave. Por vazhdoj të them se refuzimi i tryezës së përbashkët është gabim i madh”, shkruan Rama./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.