PSG shpallet zyrtarisht kampion, pa nisur ende ndeshjen finale

Ende pa nisur ndeshjen finale, Paris SG është shpallur zyrtarisht kampion.

Skuadra franceze, që do të luajë kundër Monakos ka mbyllur matematikisht garën për trofeun në këtë sezon të Ligës 1 disa orë përpara sfidës. Ekipi i drejtuar nga Thomas Tuchel “hapi shampanjën” pas dhuratës që i bënë ndjekësit më të afërt të Lille./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Aksident në Shkodër, plagosen 4 persona

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.