Pse njerëzit çmenden pas mbretërorëve? Ua tregon Meghan, princesha më e re

Pasi Princi Harryu fejua me Meghan Markle, aktoren e njohur amerikane, gjithë mediat janë fokusuar te ajo. Çdo ditë shkruajnë për të , për daljet publike, apo veshjet. Ditën e djeshme, Harry dhe Meghan u shfaqën së bashku. Dhe e dini çfarë ndodhi? Ajo që ndodhte gjithmonë sapo dilte Princeshë Diana. Sapo i panë, njerëzit nisën brohorimat.


E përqafuan, iu përulën dhe i dhanë kaq shumë dashuri princeshës së re. Pati edhe nga ata ë i puthën duart, e fëmijë të tjerë e rrethuan dhe e përqafuan me dashuri.
Kështu si ka nisur, Meghan do të pushtojë dhe do të nënshtrojë gjithkënd me sharmin e saj. Madje mund të bëhet princesha më e dashur, e të gjitha kohërave. Dhe kjo nuk është rastësi. Meghan është ndryshe, më e ngrohtë, më popullore, për shkak edhe të jetës që ka bërë./L.P./Dritare.net

LEXO DHE :  Moderatorja bëhet nënë për herë të parë, ja emri i veçantë i djalit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.