Protesta te Bregu i Lumit, banorët përplasen me policinë

Ndërsa ka vijuar prishja e shtëpive te Bregu i Lumit, për të vijuar me projektin e Bulevardit të Ri, banorët kanë dalë sërish në protestë kundër shembjes së strehimeve të tyre, pa dëmshpërblim.

LEXO DHE :  Psikopatët që përdhunojnë turizmin shqiptar

Policia ka mbërritur te Bregu i Lumit dhe ka larguar me forcë banorët e shtëpive. Nga Bregu i Lumit raportohen konfrontime fizike mes banorëve dhe policisë./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.