Protesta e opozitës, policia procedon 15 persona

Pas protestës së 8 qershorit, Policia e Shtetit, mësohet se ka proceduar në gjendje të lirë 15 persona. Këta persona dyshohet se hodhën mjete të forta e piroteknike drejt punonjësve të policisë në protestën që u mbajt dje para Kryeministrisë e Parlamentit. Ndryshe nga protestat e kaluara, këtë herë nuk ka të arrestuar, por vetëm procedime./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Çudia në Pogradec/ Makina përplas policin, dhe mjetin që po kontrollohej!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.