Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Princi Uilliam dhe Meghan të zënë? Kjo video e konfirmon!

Princi Uilliam dhe Meghan të zënë? Kjo video e konfirmon!

Dukeshat e Kembrixhit dhe Sussex hodhën poshtë thashethemet për një sherr të mundshëm mes tyre, teksa u panë bashkë për Krishtlindje. Ndërkohë, duket se, konflikti mes princit Uilliam dhe Meghanit nuk ka përfunduar. Së fundmi në një video të publikuar shihet injorimi që princi Uilliam i bën Meghanit, informon dritare.net.

Teksa Meghan tenton të hyjë në muhabet me Uilliamin, ky i fundit e injoron, dhe në vend të një përgjigjeje merret me rregullimin e shallit.

Tensionet me Meghanit dhe Uilliamit kanë bërë që çifti i ri të zhvendoset në një shtëpi tjetër, pas festave./K.C/dritare.net