Princi Uilliam dhe Meghan të zënë? Kjo video e konfirmon!

Dukeshat e Kembrixhit dhe Sussex hodhën poshtë thashethemet për një sherr të mundshëm mes tyre, teksa u panë bashkë për Krishtlindje. Ndërkohë, duket se, konflikti mes princit Uilliam dhe Meghanit nuk ka përfunduar. Së fundmi në një video të publikuar shihet injorimi që princi Uilliam i bën Meghanit, informon dritare.net.

LEXO DHE :  Rama: Kemi nisur një kapitull të ri për vendin, ua kemi borxh fëmijëve tanë

Teksa Meghan tenton të hyjë në muhabet me Uilliamin, ky i fundit e injoron, dhe në vend të një përgjigjeje merret me rregullimin e shallit.

Tensionet me Meghanit dhe Uilliamit kanë bërë që çifti i ri të zhvendoset në një shtëpi tjetër, pas festave./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.