Princ Harry thyen traditën mbretërore vetëm për Meghan Markle

Të gjithë jemi kureshtarë të dimë se çfarë do bëjnë për Krishtlindjet mbretërorët. Ja ku po ua themi ne që Meghan Markle dhe princ Harry, do e thyejnë pak traditën për shkak të shtatzënisë  së saj.

Princ Harry ka zgjedhur të mos shkojnë në Boxing Day ku do bëjnë qitje të fazanëve. Kjo sepse Meghan i dashuron kafshët, dhe urren gjuetinë/sportet e gjahut.

LEXO DHE :  Mesi apo Ronaldo? E thotë shkenca: Ja kush është më i mirë!

Edhe pse Harry bashkë me vëllanë dhe babanë e tij, e kanë bërë këtë sport për 20 vjet bashkë, këtë herë ai do marrë pjesë. Përpara  traditës mbretërore, mesa duket,  Harry zgjedh bashkëshorten e tij.

Harry e anashkaloi edhe vitin e kaluar këtë traditë, sepse edhe atëherë e dashura e tij Meghan, nuk e lumturonte aspak kjo gjë./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.