#Pranoveten, nisma e re e fotografes Anjeza Dyrmishi

“Prano veten”, është nisma e fotografes së njohur Anjeza Dyrmishi. Dhjetë vajzat më influencuese te të rinjtë iu bashkuan nismës së fotografes. Estela Ujka Kolami, Sara Berisha, Artjola Nezaj dhe disa  vajza të tjera kanë pozuar për fotografen, duke e shfaqur trupin ashtu siç e kanë. Pa fotoshop, pa efekte. Me këtë nismë, fotografja synon të nxisë vajzat, gratë ta duan vetën ashtu siç janë. Të ndihen të përsosura, ta dashurojnë veten e tyre dhe të jenë të bukurat e dheut./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Mogherini: Refuzimi i negociatave për Tiranën dhe Shkupin, gabim historik!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.