Postimet në rrjet të Ramës, Berishës, Tares e Kazhanit, sot iu dedikuan një personi!

Zemërthyer, kështu kanë shkruar miliona njerëz nga e mbarë bota për humbjen e parakohshme të legjendës së basketbollit, Kobe Bryant. Një lajm i tmerrshëm, ku si pasojë e një aksidenti me helikopterin e tij privat, humbën jetën edhe 4 persona të tjerë, në mes tyre edhe vajza e basketbollistit, 13-vjeçarja Gianna. Kobe ishte një motivim për mijëra njerëz. Shumë nga të famshmit shqiptarë kanë shkruar për të. Nga politikanë, gazetarë, artistë, duke nisur nga kryeministri Rama, fotografi Fadil Berisha, gazetaret Tare e Kazhani, këngëtarë e shumë të tjerë, ja postimet e tyre në instagram, kushtuar legjendës  Kobe Bryant!

LEXO DHE :   Basha viziton gratë dhe nënat në Fier: Ditë më të mira do të vijnë për familjet e tyre

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.