Pasi pranuan lidhjen, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj publikojnë foto bashkë

Para pak ditësh këngëtari kosovar Genc Prelvukaj pranoi se kishte shumë kohë që ishte në një lidhje me këngëtaren shqiptare Eni Koci.

Që pasi bënë publike lidhjen, Eni dhe Genci nuk fshihen më, madje publikojnë dhe foto bashkë.

LEXO DHE :  Tragjedi në Elbasan/ 4 viktima, 2 të plagosur

Në një postim në Instagram, ku shfaqen të dy krah pë krah, Eni shkruan: “Jetë, dashuri, paqe”./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.