Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pasi pranuan lidhjen, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj publikojnë foto bashkë

Pasi pranuan lidhjen, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj publikojnë foto

Para pak ditësh këngëtari kosovar Genc Prelvukaj pranoi se kishte shumë kohë që ishte në një lidhje me këngëtaren shqiptare Eni Koci.

Që pasi bënë publike lidhjen, Eni dhe Genci nuk fshihen më, madje publikojnë dhe foto bashkë.

Në një postim në Instagram, ku shfaqen të dy krah pë krah, Eni shkruan: “Jetë, dashuri, paqe”./E.B-dritare.net