Pas zjarrit masiv, Greqia përfshihet nga stuhi shiu dhe ere!

Ditën e djeshme, Greqia u përfshi nga falët e mëdha të zjarrit, saqë situata doli jashtë kontrollit. Ndryshe ka qenë dita e sotme, e cila është shoqëruar me reshje riu dhe erëra të forta. Shërbimi Metorologjik, ka njoftuar se koha me shi do të vijojë deri në fundjavë. Të shtunën moti do të përmirësohet./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  33-vjeçari gjerman, preket nga koronavirusi pa shkuar në Kinë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.