Pas tërmetit, Rama rehabiliton Bushatin!

 

Nën siglën Shqipëria solidare, Kryeministri Edi Rama, po nxjerr sot gjithë ministrat , deputetët dhe figura të rëndësishme të Partise Socialiste, që kanë zbritur në bazë të numërojnë dëmet, pas termetit që frikësoi dje shumëkënd.

Një ndër fotot është edhe ajo e Ditmir Bushatit, duke parë një tavan të dëmtuar. Kjo është hera e parë e daljes së ish-ministrit të Jashtëm, që u perfol për largim nga PS, në facebookun e kryeministrit.

LEXO DHE :  Vrasjet e bujshme, padrino të rinj po marrin Lushnjen nën kontroll

Mesaduket Shqipëria pas tërmetit, la pas kraheve mëritë edhe në PS. Tërmeti i ka trembur të gjithë njëlloj./ dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.