Pas ftesës së Ramës, Basha mbledh aleatët në selinë blu

Kreu i partisë demokratike do të zhvillojë një takim me aleatët e partisë së tij, ditën e sotme në orën 18:00 në selinë blu. Ky takim, vjen pas ftesës së kryeministrit Rama, për të gjithë krerët e partive jashtë parlamentare, për të dialoguar në lidhje me reformën zgjedhore. Në deklaratën për shtyp, Basha u shpreh se prioriteti i opozitës, është t’i japë fund krizës politike, dhe kjo sipas tij arrihet vetëm kur krimi të jetë jashtë politikës./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Cila është e vërteta rreth shtatzënisë dhe kafes!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.