Pamje të rënda/ Si u masakruan 4 persona për çështje toke pranë spitalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë pranë Spitalit, ku pas një gjuajtje me breshëri kallashikovi kanë mbetur të vrarë dy persona e janë plagosur 3 të tjerë.

Motivet e tragjedisë kanë të bëjnë me çështje pronësore, ndërkohë që bëhet e ditur se në konflikt janë përfshirë dy familje. Të plagosurit janë babai dhe dy djemtë e tij, por prokurori nuk ka mundur të konfirmojë se cili nga ta ka vdekur./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Meta: Dosjet e qytetarëve kanë mbetur stok, askush nuk mban përgjegjësi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.