Pamje të rënda/ Si u masakruan 4 persona për çështje toke pranë spitalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë pranë Spitalit, ku pas një gjuajtje me breshëri kallashikovi kanë mbetur të vrarë dy persona e janë plagosur 3 të tjerë.

Motivet e tragjedisë kanë të bëjnë me çështje pronësore, ndërkohë që bëhet e ditur se në konflikt janë përfshirë dy familje. Të plagosurit janë babai dhe dy djemtë e tij, por prokurori nuk ka mundur të konfirmojë se cili nga ta ka vdekur./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Robert Berisha flet i revoltuar: Unë nuk jam i Norës!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.