Oprah Winfrey flet për largimin e Meghan dhe Harry nga mbretëria!

Oprah Winfrey i ka dalë në krah princ Harryt dhe Meghan Markle, pas vendimit të tyre për të hequr dorë nga detyrat mbretërore, duke thënë se i mbështet “1000%”.

Duke folur për TMZ, Oprah tha: “I mbështes 1000%. E dini pse? Sepse besoj që ky vendim është marrë pas një kohe të gjatë diskutimesh. Diskutimet kanë vazhduar me muaj të tërë. Në një takim bamirësie, Harry ka thënë se duhej të bënte përpara për paqen e familjes së tij të re. Ai bëri atë që duhej të bënte dhe askush nuk ka të drejtë t’i gjykojë”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Zgjerimi / Krerët e Ballkanit takim me drejtuesit e BE në Bruksel

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.