O plehrë, do të të vras/ Ja pse Graciano rrahi gazetarin!

Graciano Tagani ka rënë pre e kamerës së fshehtë të emisionit “Thumb”.

Ka qenë gazetari Ronaldo Sharka i cili ka ftuar Gracionin në një kafe me pretekstin se është gazetar dhe punon në radio.

Por, gazetari i ka thënë Gracionos se ai është në një lidhje me motrën e tij, vetëm 15-vjeçm ndërsa Graciono nuk e ka pranuar këtë fakt, ndërsa në një moment është ngritur dhe e ka qëlluar me shpullë gazetarin./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Kosova 12 vjet shtet, ja si e uron Rama!

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.