Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

O plehrë, do të të vras/ Ja pse Graciano rrahi gazetarin!

O plehrë, do të të vras/ Ja pse Graciano rrahi gazetarin!
Graciano Tagani ka rënë pre e kamerës së fshehtë të emisionit “Thumb”.

Ka qenë gazetari Ronaldo Sharka i cili ka ftuar Gracionin në një kafe me pretekstin se është gazetar dhe punon në radio.

Por, gazetari i ka thënë Gracionos se ai është në një lidhje me motrën e tij, vetëm 15-vjeçm ndërsa Graciono nuk e ka pranuar këtë fakt, ndërsa në një moment është ngritur dhe e ka qëlluar me shpullë gazetarin./ I.M-Dritare.net