Numërohen 108 kuti nga 421 në Shkodër, ja rezultati i deritanishëm!

Janë numëruar 108 nga 421 kuti në qarkun e Shkodrës. Rezultati paraprak paraqitet si më poshtë:

PS 44.3 (11662)

PD 32. 28 (8468)

LSI 10.76 (2823)

PSD 9.33 (2449)

Lista paraprake e kandidatëve

LEXO DHE :  Nis punën ambasadori i ri i Gjermanisë në Tiranë

PS

Ditmir Bushati

Paulin Sterkaj

Senida Mesi

Luan Harusha

Paulin Luli

PD

Romeo Gurakuqi

Izmira Ulqinaku

Lorenc Luka

Bardh Spahia

LSI

Agron Çela

PSD

Tom Doshi

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.