Nuk ka qetësi, tjetër tërmet në vend

Një tërmet, shkalla e të cilit ishte 4.5 ka rënë në vendin tonë në orën 22:07 minuta.

Lëkundjet janë ndjerë në Tiranë, dhe Durrës.

Kujtojmë se dy ditët e fundit vendi ynë është goditur nga dhketëra tërmete, ku më i fuqishmi ka qenë i ditës së shtunë 5.8 ballë, që solli shumë shkatërrime dhe dëme. / I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Kate Middelton bën postimin e parë në instagram dhe është kaq emocionues

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.